امیررضا محمودزاده را بیشتر بشناسید ! - امیررضا سئو
امیررضا محمودزاده کیست؟

امیررضا محمودزاده

فعال حوزه کسب و کار های اینترنتی - متخصص سئو

درباره امیررضا محمودزاده

آشنایی با امیررضا محمودزاده، موسس امیررضا سئو

 

امیررضا محمودزاده کیست؟

صاحب این تصویر که مشاهده می کنید، امیررضا محمودزاده نام دارد. او یک جوان دهه هشتادی است که قرار هست در این وبسایت به تمامی افرادی که میخواهند دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرند کمک کند. مطمئنا افرادی که او را می شناسند می دانند که رسالت امیررضا محمودزاده آموزش و کمک است. اگر هم تا کنون درباره ی او چیزی نشنیده اید پیشنهاد میکنیم این صفحه را تا انتها مشاهده کنید.

عکس امیررضا محمودزاده انور

درباره امیر محمودزاده

امیررضا محمودزاده، مالک برند امیررضا سئو و  فعال حوزه کسب و کار های اینترنتی از جمله طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، مشاور تبلیغات محیطی و مجازی است. او از سال 1395 وارد حوزه طراحی وبسایت شد. علت این ورود هم علاقه ای است که از زمان کودکی همراه او بوده است. شاید برایتان جالب باشد، وی از سن 9 سالگی با سیستم به صورت حرفه ای برخی کار ها را انجام می داد.

بعد از گذشت سال ها و شناخت ضعف های کسب و کار وارد حوزه کسب و کار های اینترنتی شد و به عنوان یک برنامه نویس که سایت طراحی می کرد کار خود را شروع کرد. امیررضا محمودزاده انور تمامی تلاش خود را برای ارتقا سطح فرهنگ سئو و طراحی سایت می کند. بسیاری از دوستان او در این مسیر با او همراه شده اند و افرادی دیگر هم او را شماتت و مورد مسخره قرار داده اند که این کار به دلیل پایین بودن سطح دانایی آن ها است.

به جرئت می توان گفت اگر می خواهید به موفقیت برسید همین حالا قدم بردارید. امیررضا محمودزاده با وبسایت امیررضا سئو به تمامی شما کمک خواهد کرد.

از کدنویسی تا وردپرس !

در اوایل کار به صورت کد نویسی تمامی وبسایت ها ساخته می شد و کسی توانایی طراحی سایت بدون کد نویسی را نداشت. تا زمانی که با سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا شدم و تونستم به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت کنم. بهترین مشوق من در این دوران علاقه ی من به سایت ها و کسب و کار های این حوزه بود ! با کمترین امکانات با توجه به دانش های قبلی، کار با وردپرس را یاد گرفتم. هر روز به دنبال ارتقا سطح کیفیت پروژه های خود کردم. آزمون و خطاهایی که انجام داده ام برخی اوقات من را نا امید کرد ! اما از این کار دست نکشیده ام.

وردپرس همانطور که به امیررضا محمودزاده کمک کرده است، بی شک به شما هم کمک می کند. در واقع با سیستم مدیریت محتوا وردپرس میتوانید انواع مختلفی از وبسایت ها را بسازید.

ایده ی آموزش در امیررضا سئو

بعد از کلی پرس و جو در کنار تمامی جلسه ها و صحبت ها متوجه شدم که بسیاری از افرادی که تازه به حوزه ی طراحی سایت و سئو ورود کرده اند از نبود آموزش های غنی رنج می برند ! برخی از دوستان هم به دلیل عدم شناخت صحیح نتوانستند به صورت حرفه ای این کار را ادامه دهند و هنوز شروع نکرده، تمام کردند ! سال 1402، آغاز رسمی ” امیررضا سئو” شد و در این سال به صورت پر قدرت کار های آموزش اعم از ضبط ویدیو، تدوین، پیاده سازی سایت امیررضا سئو را شروع کردم.

این آموزش ها به تمامی افرادی که به علم کامپیوتر و همچنین تکنولوژی علاقه دارد کمک می کند. تمامی آموزش هایی که در امیررضا سئو برای شما ساخته شده است به صورت رایگان به دست شما خواهد رسید. تنها برای شما دو دوره جامع و کامل ایجاد کرده ایم که برای حفظ حق نشر آن ها را به صورت پولی وارد بازار کرده ایم.

دوره ی سئودان برتر امیررضا محمودزاده

دوره آموزشی سئودان برتر از بهترین دوره های آموزشی سئو در ایران است. این دوره آموزشی در سال 1402 به همت استاد امیررضا محمودزاده تولید شده است. تمامی نکات تکنیک ها و ترفند ها در این دوره آموزشی گنجانده شده است. همچنین این دوره به دلیل جامع بودن به درد تمامی افراد مشغول این حوزه خواهد خورد. پیشنهاد ما به شما این است که برای یکبار هم که شده به صفحه ی دوره آموزشی سئودان برتر، سری بزنید.

اگر میخواهید به صورت کامل و جامع سئو را یاد بگیرید بی شک به شما این آموزش سئو را پیشنهاد میکنیم. در سال های اخیر شاهد فروش پکیج هایی بوده ایم که در نهایت دانشجو های آن نتوانسته اند به چیزی که میخواهند برسند. درباره ما امیررضا سئو صفحه ای کامل درباره امیررضا سئو است.

دوره ی طراح برتر امیررضا محمودزاده

یکی دیگر از دوره های آموزشی آکادمی امیررضا سئو، دوره ی طراحی سایت طراح برتر است که این دوره هم به کوشش امیررضا محمودزاده در اردیبهشت سال 1402 ضبط و منتشر شد. در این دوره آموزشی طراحی سایت تمامی نکات از ابتدا تا به امروز که بدرد شما بخورد گفته شده است. در واقع شما با دوره ی طراحی سایت (طراح برتر) می توانید زمینه ساز پیشرفت در زندگی خود باشید.

چرا به امیررضا محمودزاده اعتماد کنیم؟

آشنایی با امیررضا محمودزاده

جالب است بدانید در ابتدا، جدای از تمامی منافع مالی که این برند آموزشی می تواند برای بنده داشته باشد، به فکر رشد و ارتقای شما هستم. از اینکه شما می توانید از طریق طراحی سایت و سئو پیشرفت کنید لذت میبرم. امیدوارم بتونیم در کنار هم با نام امیررضا سئو، یک پله در سئو پیشرفت کنیم.

شما هم میتوانید از این آموزش ها استفاده کنید و از طریق راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید. اگر بتوانید به صورت حرفه ای کار کنید، در تیم من عضو می شوید. با استفاده از این همراهی می توانید با افراد بیشتری آشنا شوید موقعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا دهید.

انجام پروژه با امیررضا محمودزاده

امیررضا محمودزاده سئو سایت

اگر پروژه های طراحی سایت یا سئو سایت خود را به صورت حرفه ای انجام دهید میتوانید از امیررضا محمودزاده کمک بخواهید. تیم طراحی سایت و سئو امیررضا محمودزاده پروژه های شما را در سریعترین زمان ممکن پیاده سازی می کند. بی شک کسانی که قبلا سابقه همکاری با او را داشته اند، رضایت کامل داشته اند.

نمونه کار طراحی سایت امیررضا محمودزاده

امیررضا محمودزاده بیش از 20 پروژه کوچک و بزرگ را انجام داده و شما میتوانید به صورت مطمئن با ایشان همکاری کنید. مطمئن باشید از اعتماد به تیم امیررضا سئو پشیمان نخواهید شد، زیرا تمامی این افراد در آکادمی امیررضا سئو آموزش دیده اند. مشاهده نمونه کار طراحی سایت!

سخن آخر

در این برگه خواستیم اطلاعاتی درباره امیررضا محمودزاده به شما انتقال دهیم. امید واریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. و بتوانید در هنگام استفاده از وبسایت به بهترین نتایج برسد. قطعا با خواندن اطلاعاتی درباره امیررضا محمودزاده او را بیشتر خواهید شناخت.

دوره ها