درباره ما - امیررضا سئو

درباره ما

لوگو امیررضا سئو

اگر بخواهیم در زمینه ای ورود کنیم، باید چه مواردی را یاد بگیریم؟ مثلا اگر بخواهیم طراحی وبسایت یا سئو یاد بگیریم بهتر است در ابتدا کلیات را یاد بگیریم یا جزئیات رو ؟ در امیررضا سئو بهترین و راحت ترین روش یادگیری طراحی وبسایت و سئو را به شما یاد میدیم. من امیر محمودزاده به شما قول میدم تمامی مراحلی که تا کنون گذرانده ام را در این وبسایت به اشتراک بگذارم. مطمئن باشید وبسایت آموزشی امیررضا سئو به همه سوالات شما پاسخ خواهد داد. اگر بتوانید از آموزش های امیررضا سئو استفاده کنید به آموزش های دیگر سایت ها و آموزشگاه ها نیاز نخواهید داشت.

 

ماهیت امیررضا سئو

امیررضا سئو تنها یک وبسایت آموزشی برای شما نیست ! بلکه یک پلتفرم آموزشی است که همواره در کنار شماست. اینکه از کجا و چطور شروع کنید بسیار حائز اهمیت است. از قدیم گفته اند : خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج. حالا از این ضرب المثل میشه درس های بزرگی گرفت. 

 

شکل گیری برند آموزشی

آموزش همانطور که همه ما میدانیم شغل انبیا بوده است. در کنار تمامی موارد و پروژه هایی که تا به امروز در تیم تخصصی امیررضا سئو انجام داده ایم، به فکر تشکیل برند آموزشی امیررضا سئو افتادیم که در سال 1402 پایه ریزی آن انجام شده و روز به روز بیشتر رشد خواهد کرد.

 

هدف امیررضا سئو چیست؟

در واقع ما قصد داریم در این وبسایت در کنار تمامی هدف های خود، به شما عزیزانی که در حال حاضر به سخت ترین روش ممکن درآمد کسب می کنید، طراحی سایت و سئو را آموزش دهیم. اگر بدانید شما با فراگیری این دو مهارت تا چه حد میتوانید درآمد خود را بیشتر کنید، زودتر به صفحه ی محصولات امیررضا سئو خواهید رفت.

از همان ابتدا که وارد این کار شدم دوست داشتم به افرادی که تمایل به یادگیری طراحی سایت و سئو داشتند، کمک کنم. اما خوبه بدونید تا امروز هیچ وقت فرصت نمیشد این ایده رو پیاده سازی کنم. در انتهای سال 1401 با نامگذاری وبسایت آموزشی امیررضا سئو تونستم این ایده را با مقدمات خود پیاده سازی کنم. توقع من از شما این است که بی توجه از دوره ها، مقالات و سایر صفحات نگذرید زیرا تمامی این محتوا حاصل سالها تجربه ی من و تیم من است. 

 

تربیت متخصصین سئو

همیشه دوست داشتم متخصصین سئو با تجربه تربیت کنم تا بتوانند در حوزه وب ایران و وب خارج از ایران بهترین رتبه ها را کسب کنند. با فراگیری سئو میتونید پروژه های بسیاری بگیرید و از طریق آن ها به درآمد بسیار بالایی برسید. مطمئن باشید ما به شما علم سئو را یاد میدهیم و هرگز به دنبال رویا فروشی نیستیم. متخصصان سئو میتوانند در هر جای دنیا که خواستند فعالیت کنند و به مهاجرت نیز فکر کنند.

 

چطور به برند امیررضا سئو اعتماد کنم؟

به قدری سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ زیاد شده است که دیگر نمیدانیم به کدام یک از آن ها میتوان اعتماد کرد! یکی از راه هایی که میتوان به راحتی سطح کیفیت آموزش های یک سایت را بررسی کرد، مشاهده وبلاگ علی الخصوص مقالات تخصصی آن سایت است. اگر دیدید که مقالات تخصصی این سایت دارای کیفیت بالایی است میتوانید به راحتی به ان ها اعتماد کنید در غیر این صورت هرگز به فکر خرید دوره و وقت گذراندن با آن نباشید.

 

صاحب برند امیررضا سئو کیست؟

آشنایی با امیررضا محمودزاده

خیلی از دوستان در قسمت های مختلف و خصوصا شبکه های اجتماعی از من میپرسند که صاحب برند امیررضا سئو کیست؟ در این قسمت میخواهیم با هم درباره امیررضا محمودزاده انور صحبت کنیم. این شخص فردی دهه هشتادی است که به خیلی از افراد در زمینه آموزش های سئو، آموزش رپورتاژ و آموزش طراحی سایت کمک کرده است. امیررضا سئو یک برند کاملا شخصی است که در رسالت خود کمک به تمامی افراد مستعد و علاقه مند را الزام می داند.

 

توضیحاتی درباره امیررضا محمودزاده

در بالاتر هم برای شما نوشتیم و حتی شما میتوانید در صفحه درباره امیررضا محمودزاده انور به صورت کامل توضیحات بیوگرافی ایشان را بخوانید. این شخص به دنبال اموزش به تمامی افراد است. زیرا با آموزش دادن میتوانیم فرهنگ غنی در هر زمینه ای را بسازیم. بدون آموزش اصولی هیچ اتفاق مثبتی در زندگی مان نخواهد افتاد. امیررضا محمودزاده تا کنون تجربه آموزش به افراد زیادی را در قالب کارگاه های آموزشی حضوری، دوره های مجازی غیرحضوری را داشته است.