چگونه بهترین دوره سئو را انتخاب کنم؟ + توضیحاتی که نمیدانید! - امیررضا سئو

چگونه بهترین دوره سئو را انتخاب کنم؟ + توضیحاتی که نمیدانید!

چگونه-بهترین-دوره-سئو-را-انتخاب-کنیم؟

چگونه بهترین دوره سئو را انتخاب کنم؟

دوستان دنبال کننده وبسایت امیررضا سئو سلام، امیدواریم تا اینجا از مقالات ما دیدن کرده باشید. در این مقاله که با نام ” چگونه بهترین دوره سئو را انتخاب کنیم ” قصد داریم تا برای شما توضیحاتی درباره بهترین دوره سئو در ایران صحبت کنیم. قبل از اینکه بخواهیم درباره بهترین دوره سئو ایران صحبت کنیم شما میبایست اطلاعات کافی از سئو داشته باشید. پیشنهاد میکنیم از آموزش رایگان سئو استفاده کنید تا تمامی سوالات موجود شما برطرف شود.

هرگز در این مقاله نمیخواهیم به محصولات آموزش سئو سایت مان بپردازیم بلکه تنها میخواهیم اطلاعات مفیدی به شما منتقل کنیم که هر زمان خواستید دوره ای ار تهیه کنید، با چشمان باز خرید کنید. در سطح اینترنت امروزه افراد زیادی هستند که تولید محتوا های رایگان و بسیار با کیفیت دارند، دلیلی ندارد شما از دوره های پولی استفاده کنید. برخی افراد که دوره های پولی خریداری می کنند، به فکر پشتیبانی پس از خرید هستند.

بی شک همه ما میدانیم دانشجو یا هر فردی که در حال آموزش است باید بتواند با دوره آموزشی ارتباط برقرار بگیرد. این ارتباط به صورتی ایجاد می شود که صاحب دوره بتواند با کلامی خوش و عامیانه محتوای دوره را به فرد منتقل کند. دوره هایی که نتوانند ارتباط خوبی برقرار کنند نه دانلود می شوند و نه به فروش خواهند رسید.

دوره سئو چی بود؟

دوره سئو به پکیج های آموزشی ویدیویی به همراه تصاویر و متن است که توسط افراد متخصص حوزه سئو ضبط و به فروش می رسد. ناگفته نماند دوره های رایگان بسیاری هم در حوزه سئو منتشر شده است که شاید شما تا کنون ندیده باشید.

انتخاب دوره سئو

همیشه گفته ایم باز هم تکرار میکنیم، سئو دارای مفاهیم ثابتی است و هرگز این فکر را نکنید که هر دوره ای قرار است شما هزار پله جلو بیاندازد. دوره های آموزشی ساخته شده از تجربه های افراد است. برای انتخاب دوره باید درباره آن دوره تحقیق کنید، در ادامه بیشتر درباره دوره های سئو صحبت خواهیم کرد. مهم ترین دارای هر انسان زمان او است، جدای از بحث مالی که میتواند شما را عقب بیاندازد زمان انسان است که هرگز قابل جبران نیست! شما باید زمانبندی مناسبی برای دوره های اموزش داشته باشید.

ویژگی های دوره سئو چیست؟

ویژگی-های-بهترین-دوره-سئو

صاحبان دوره های  آموزشی رایگان و پولی به دنبال حفظ کیفیت و ارتقا سطح علمی هستند. بیشتر آن ها بر این باورند که علم و آموزش را نمیتوان با پول مقایسه کرد اما به دلیل هزینه های بالای تولید محتوا و ساخت دوره مجبور به ساخت دوره های پولی می شوند. در این قسمت میخواهیم با هم ویژگی های دوره سئو را ببینیم.

  • دوره سئو جامع و کامل بسیار بهتر است از دوره های تخصصی
  • دوره سئو باید مختصر و مفید باشد(پرهیز از اضافه گویی)
  • ارتباط کلامی خوبی میان استاد و دانشجو برقرار شود
  • سطح آموزشی دوره مناسب با سطح دانش آموز بالا بیاید
  • محتوا آموزشی دوره دارای آپدیت باشد و بروز شود
  • یک مورد هم شما بگویید؟
از دست ندهید !  چگونه سئوکار شویم؟ راه اصولی و تضمینی + نقشه راه

چرا باید بهترین دوره آموزش سئو را بخریم؟

در واقع شما میتوانید با انتخاب دوره های اموزشی زمان را به خود هدیه دهید. این دوره های آموزشی سئو تمامی نکات و تجربیات را به شما منتقل میکند به طوری که شما دیگر نیازی نیست آزمون و خطا های مکرر داشته باشید. در بهترین دوره آموزش سئو برای شما تجربیات و نکات بسیاری حرفه ای را ارائه خواهند تا شما با استفاده از آن بتوانید هر سایتی را که خواستید به رتبه های برتر گوگل برسانید. حتی دیگر نیازی نیست از پکیج های دی وی دی استفاده کنید، بیشتر دوره های حرفه ای سئو امروزه به صورت انلاین و ضبط شده است.

همچنین بخوانید : دوره آموزش رپورتاژ آگهی

چطور بهترین دوره سئو را انتخاب کنیم؟

در مرحله بعد که متوجه شدیم چرا باید بهترین دوره آموزش سئو را خریداری کنیم، به این سوال میرسیم که چطور بهترین دوره سئو را انتخاب کنیم؟ در بالاتر برای شما نکاتی را گفتیم که شما با در نظر داشتن این نکات میتواتید بهترین دوره سئو را انتخاب کنید. بهترین ها همیشه بهترین ها را انتخاب می کنند، افرادی که به دنبال آموزش های کامل هستند میتوانند از آموزش های امیررضا سئو استفاده کنند.

زیاد در وب ایران به دنبال برترین و بهترین دوره سئو باشید زیرا هر چه بیشتر بگردید به دوره های بهتری خواهید رسید. اینجاست که فرق میان دوره های آموزشی مبتدی و تخصصی یافت می شود.

دوره سئو باید پشتیبانی داشته باشد !

یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از خریدن دوره آموزشی سئو در نظر داشته باشید، داشتن پشتیبانی قوی است. به طور جدی میتوان گفت فرق آموزش رایگان سئو و دوره آموزشی سئو که به صورت پولی ارائه می شود، در پشتیبانی آن است. باید بدانید که پشتیبان های دوره آموزشی چه کسانی هستند! این حق شماست که بدانید چه افرادی در پشت صحنه تولید محتوا دوره سئو قراردارند.

بر فرض مثال در طی سال های گذشته برای بررسی دوره های اموزشی دیجیتال مارکتینگ بازار، دوره های بسیاری را خریداری کرده ایم. این بدین معناست که خواستیم کیفیت آن ها را بررسی کنیم. مثلا یکی از دوره های که طبق علاقه شخصی آن را خریداری کردم، آموزش طراحی سایت با وردپرس بود. در ابتدای خرید دوره (توضیحات دوره) بسیار تعریف و تمجید شده بود. اما وقتی دوره دانلود کردیم و مشاهده کردیم کیفیت آنچنان بالایی نداشت.

از دست ندهید !  معرفی برترین ابزار های سئو سال 2023 که نمیشناسی !

نکته دیگری که بسیار مهم است، پشتیبانی سریع و به موقع است. برخی دوره ها وقتی تیکت یا پیام ارسال میکنید چندین روز بعد یا هفته بعد پاسخ شما را می دهند که این اصلا به نفع شما نیست.

آیا پشتیبانی دوره سئو متخصص است؟

این سوال بسیار مهم است، شما باید بدانید آن فردی که قرار است پشتیبانی دوره را بر عهده بگیرد، متخصص است؟ خوب است بدانید که در حال حاضر تمامی دوره های امیررضا سئو دارای پشتیبان های متخصص است که از همین بابت آماده پاسخدهی به تمامی سوالات عمومی و تخصصی شما هستند.

دوره آموزشی سئو آپدیت می شود؟

قطعا باید دوره های اموزشی سئو که به صورت ضبط شده به دست شما رسیده است، آپدیت شوند. اگر دوره های اموزشی سئو که با عنوان بهترین دوره های سئو در ایران به فروش می رسند، اپدیت نشوند چه فایده ای دارند؟ نکته حائز اهمیت این است که در برخی اوقات صاحب دوره یا مدرس دوره میخواهد قسمتی از اپدیت را به عنوان دوره جدید بفروشد که این کار یکی از جدید ترین حرکت های افراد است.

خوشبختانه بهترین دوره های سئو که در بازار امروز ایران وجود دارد، دارای پشتیبانی است. اما باید به نوع پشتیبانی آن هم توجه داشته باشیم، برخی از دوره ها تنها پشتیبانی 6 ماهه ارائه می دهند و این بدین معناست که پس از 6 ماه باید هزینه پشتیبانی پرداخت کنید. بهترین دوره های سئو دارای پشتیبانی دائمی است و این

آپدیت دوره سئو چند وقت یکبار است؟

نمیتوان زمان دقیقی را برای آپدیت دوره در نظر گرفت. ممکن است دوره ای هر ماه یکبار آپدیت دهد اما دوره ای دیگر هفته ای چند آپدیت دهد. این سوال بستگی به فعالیت و تغییرات مهم در سئو است که به طور معمول هر ماه یکبار آپدیتی در پنل دانشجویان دوره های اموزش سئو قرار می گیرد.

هزینه دوره سئو چقدر است؟

هزینه-های-دوره-سئو-چقدر-است؟

رسیدیم به اصلی ترین سوال دنبال کنندگان امیررضا سئو. هزینه دوره های اموزشی سئو بستگی به عوامل بسیاری دارد. در برخی از دوره های کامل و جامع شاهد بسیار زیاد بودن مطلب هستیم و از همین بابت است که قیمت دوره بالا می رود. در دیگر دوره هایی که به صورت مختصر  و مفید تولید می شود، شاهد قیمت های متعارف تر هستیم. حال شاید برای شما این سوال هم پیش بیاید که کدام دوره اموزش سئو را تهیه کنیم؟ در بهترین دوره سئو خدمت شما گفتیم، فرقی نمی کند که کدام دوره را تهیه کنید، صرفا به خاطر داشته باشید که دوره اموزشی سئو باید کامل و جامع باشد.

از دست ندهید !  7 راز پنهان از نوشتن رپورتاژ که باید بدانید ! | آموزش رپورتاژ آگهی

مدت زمان اموزش سئو

معمولا مدت زمان آموزش های سئو بین 20 الی 30 ساعت است. البته این زمان کوتاه مدت برای دوره های غیر حضوری (انلاین) است که در دوره های حضوری مدت زمان اموزش بی شک بیشتر خواهد شد. همچنین به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید پایه ی قوی برای خود ایجاد کنید از دوره های غیرحضوری استفاده کنید، زیرا دوره های غیر حضوری برای شما میتواند چندین بار تکرار شود اما دوره های حضوری هرگز به این صورت نخواهد بود.

مقایسه روش های برگزاری آموزش سئو

در این قسمت میخواهیم دو روش برگزاری دوره های سئو را مقایسه کنیم. این بخش یکی دیگر از بخش های مهم اموزش سئو است. اگر میخواهید به صورت کامل بر نحوه اموزش سئو مسلط شوید، دیدن این قسمت را از دست ندهید. در ادامه میخواهیم درباره اموزش حضوری و اموزش غیر حضوری را مقایسه کنیم و بدانیم که این دو چه تفاوت ها و شباهت هایی دارند.

آموزش حضوری سئو

در قدیم الایام که آموزش های به صورت حضوری به افراد ارائه می شد، کمتر کسی میتوانست از شهر های دور افتاده در این دوره ها شرکت کند؛ دلیل آن هم دور بودن شهر محل سکونت فرد از استان تهران بود. در ان زمان بهترین مدرس ها در تهران سکونت داشتند و دوره های خود را در تهران ضبط و به فروش می رساندند. با روش حضوری اموزش سئو میدانیم که با محدودیت ظرفیت و محدودیت تکرار و تمرین مواجه هستیم.

آموزش مجازی سئو

در آموزش های مجازی سئو که نسبت به گذشته از سال 1399 با شیوع ویروس کرونا بولد شد، نحوه اموزش متفاوتی به علاقه مندان ارائه شد. افرادی که در این روش آموزش شرکت می کنند از هر کجای دنیا که باشند میتوانند به این دوره دست پیدا کنند، حتی دیگر نیازی نیست سر وقت در کلاس حضور پیدا کنند و یا در صورت غیبت، مطالب کلاس را از دست بدهند.

مدرک دوره آموزش سئو مهم است؟

مدرک در دوره آموزش سئو

متاسفانه فکری که هم اکنون در سر بسیاری از هنرجویان پرورانده شده است همین سوال می باشد. مطمئن باشید اگر شما بتوانید نمونه کار های خوب در سئو داشته باشید، فردی که میخواهد به شما پروژه ای را واگذار کند، مدرک شما را نخواهد دید. هرگز به این فکر نکنید که اگر مدرکی در حوزه سئو نداشته باشید، نمیتوانید فعالیت کنید. بلکه اگر در سئو سایت بتوانید نمونه کار های خوب و قوی برای خودتان درست کنید تمامی شرکت ها و سایت های بزرگ سئو سایت شان را به شما خواهند سپرد.

جمع بندی آخر

در این مقاله سعی کردیم برای شما بهترین دوره آموزش سئو را تعریف کنیم. امیدواریم توانسته باشید استفاده مفیدی از این مقاله داشته باشید. مطمئن باشید اگر این مقاله را پشت سر هم مطالعه کنید، بسیار در سئو پیشرفت خواهید کرد.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
سئو تصاویر چرا مهم است؟

سئو تصاویر چرا مهم است؟ آموزش سئو تصاویر سایت

آنچه در این پست میخوانید سئو تصاویر چیستچرا سئو تصاویر مهم است؟چطور تصاویر را سئو یا بهینه کنیم؟آموزش سئو عکس…

بیشتر بخوانید
چگونه-سئوکار-شویم؟

چگونه سئوکار شویم؟ راه اصولی و تضمینی + نقشه راه

آنچه در این پست میخوانید سئو چه بود و چه کار می کند؟برای سئو سایت چه کنیم؟سئوکار کیست؟چطور سئو کار…

بیشتر بخوانید
تصویر-شاخص-سئو-کلاه-سفید

سئو کلاه سفید یا White Hat Seo چیست؟ + تکنیک های مخفی

آنچه در این پست میخوانید سئو کلاه سفیدسئو کلاه سفید دقیقا چیست؟چرا سایت را سئوکلاه سفید کنیم؟تکنیک های سئو کلاه…

بیشتر بخوانید
چگونه سئو را یاد بگیریم؟

چگونه سئو را یاد بگیریم؟ + قدم های اولیه سئو سایت

آنچه در این پست میخوانید سئو چی بود؟چگونه سئو را یاد بگیرم؟اصول سئو را یاد بگیرید!چرا باید سئو یاد بگیرم؟مراحل…

بیشتر بخوانید
تصویر شاخص گوگل ترندز

گوگل ترندز چیست؟ نحوه استفاده آن در سئو سایت

آنچه در این پست میخوانید گوگل ترند چیست؟گوگل ترند به چه دردی می خورد؟رابطه گوگل ترندز با سئو سایتمزایای گوگل…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *